07:00 | | |
| |
| |
| |
08:00 | | |
| |
| |
| |
09:00 | | |
| |
| |
| |
10:00 | |
ART CAMP & ADVENTURE PARK City park
| |
| |
| |
| |
11:00 | | |
| |
| |
| |
12:00 | |
TERENZIO'S DU & CICLO (ITA) Grajski trg square
|
BEACH SOCCER MARIBORSKI OTOK
| |
| |
| | |
| | |
13:00 | | | |
| | |
| | |
| | |
14:00 | | | |
| | |
| | |
| | |
15:00 | | | |
| | |
| | |
| | |
16:00 | |
ART CAMP & ADVENTURE PARK City park
| | |
| | |
|
SPORT FENCING FOR EVERYONE SPORTS HALL LUKNA
| |
| |
17:00 | |
MACEDONIAN DAY: FOLK DANCES ART KAMP STAGE
|
DRAWING MACHINE (BUL) CITY CENTRE
|
|
|
THE PUPPET STATE (ITA, DEN, HUN, POL, LAT, SLO) Trg generala Maistra square
| |
| |
18:00 | |
ROMANA KRAJNČAN ADVENTURE PARK STAGE
|
LIVELY COURTYARDS COURTYARDS OF MARIBOR
| |
| |
|
HERE (GBR) Grajski trg square
| |
| |
19:00 | |
BETWEEN LAYERS COURTYARD OF PRVA GIMNAZIJA
|
VIETNAM, CAMBODIA KMŠ stage
| |
| |
|
LE GRAND BIG TOUR (WITH CHEESE) Trg generala Maistra square
|
MACEDONIAN DAY: MONISTRA (MKD) ART KAMP STAGE
| |
| |
20:00 | |
UMAZANI IN NIČVREDNI MALOPRIDNEŽI (SWE) CITY CENTRE
|
IRENA ROVTAR, flute; NIKA TKALEC, piano Union Hall
|
LOUISE-MICHEL Mladina stage
| |
|
IBRICA JUSIĆ (CRO) Jurček stage
| |
|
LUNA PARK (FRA, CRO) Glavni trg square
| | |
| |
21:00 | |
UN CIRQUE PLUS JUSTE (FIN) Trg generala Maistra square
|
PLES NA TRŽNICI: BALLROOM MARKETPLACE
|
MONTY PYTHON Judgement tower
|
IMPROVISATIONAL THEATRE Club KGB
| |
| |
|
THE HALLUCINATIONS OF MACBETH (IRI) SLOMŠKOV TRG SQUARE
|
TERENZIO'S DU & CICLO (ITA) Glavni trg square
|
HERE (GBR) POŠTNA ULICA STREET
|
LOVE, JANIS (CRO) Central stage at the Drava river
|
DEMOLITION GROUP • SREČNA MLADINA Večer stage
|
|
22:00 | |
LUCIJA ĆIROVIĆ • MARTINA IPŠA: MARTINA SEDUCES YOU Naskov dvorec
|
OGNJENI PRSTI (GER) Glavni trg square
|
Branko Đurić, Marko Pokorn: TIME FOR CHANGE Rotovž stage
|
| |
| |
| |
| |
23:00 | |
DANDELION CHILDREN Mladina stage
|
ERASMO C.M.C. & BAND (CUB, CRO) KMŠ stage
| |
| |
|
DOMEN GNEZDA TRIO (GER, KUW, SLO) Jazzlent
| |
| |